Projekt i produkcja opakowań

Integralnym elementem wizerunku marki na rynku jest pudełko, w którym znajduje się produkt. Jeśli zostało odpowiednio wykreowane, wówczas towar jest z łatwością rozpoznawany przez konsumentów i jednocześnie wyróżnia się na tle konkurencji. Projektowanie opakowań jest więc nie lada wyzwaniem, wymagającym nie tylko artystycznego podejścia, ale także doskonałej znajomości aktualnie panujących warunków rynkowych. Równie istotna jest szczegółowa wiedza na temat technik druku, poligrafii oraz umiejętność pracy nad każdym, najmniejszym nawet detalem.

Co możemy zaoferować?

Profesjonalnym projektowaniem i produkcją opakowań zajmujemy się od wielu lat, realizując projekty dla wszelkiego rodzaju produktów: spożywczych, chemicznych, przemysłowych itp. Nasi specjaliści dokładają wszelkich starań, aby poprzez starannie przemyślaną koncepcję przekazać wszystkie cechy marki oraz towaru. W ten sposób powstają niezastąpieni „pomocnicy” sprzedaży – opakowania, które przemawiają do odbiorców, informując ich nie tylko o zawartości pudełka, ale także o najważniejszych wartościach wyznawanych przez daną markę.

Chcąc zachęcić konsumentów do sięgnięcia po dany produkt, zwracamy uwagę, aby nasze projekty cechowały się atrakcyjną szatą graficzną i jednocześnie odpowiadały najnowszym trendom panującym na rynku. W ten sposób tworzymy spójne i unikatowe kompozycje, które pozytywnie wpływają na estetykę oraz zadowolenie z zakupów.

Dlaczego my?

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów, zajmujemy się przygotowywaniem opakowań zarówno dla firm działających w Poznaniu, gdzie mieści się siedziba naszej agencji, jak i dla przedsiębiorstw z całej Polski.

Przykładowe realizacje