Materiały POS – projektowanie i produkcja

Przyciągające uwagę i zapadające w pamięć reklamy są kluczem do sukcesu wielu przedsiębiorstw. Zadbaj o materiały POS (point of sale) wspierające sprzedaż, dzięki którym dotrzesz do szerokiego grona odbiorców. Tego typu nośniki reklamy BTL (below the line) wspierają sprzedaż bezpośrednio w miejscu dokonywania zakupu lub w jego pobliżu. Takie elementy mogą w znacznym stopniu przyczynić się do zwiększenia zainteresowania stałych lub potencjalnych klientów, poprzez dobrze wyeksponowaną i przyciągającą wzrok reklamę. Reklama nie musi zapadać w świadomości konsumenta, gdyż decyzji dokonuje on praktycznie na miejscu.

Wykonywane przez nas artykuły mogą być umieszczane między innymi w sklepach (lady, półki, sufity, podłogi), jak i w przestrzeni zewnętrznej. Przede wszystkim wykonywane produkty charakteryzuje wysoka jakość, odporność na uszkodzenia i estetyczny wygląd. Oferowane przez naszą agencję projektowanie i produkcja materiałów reklamowych POS dotyczy nieszablonowych, oryginalnych artykułów, które pomogą Ci dotrzeć do przeróżnych klientów.

Stworzymy wyróżniający się projekt i zaakcentujemy wszystkie najważniejsze informacje, składające się na indywidualność Twojej marki. Jako producent takich elementów reklamowych, posiadamy otwarty umysł na wiele nowych rozwiązań. Wyróżnia nas kreatywne podejście i profesjonalizm, nawet przy najbardziej wymagających zleceniach. Wybierając nasze usługi, decydujesz się na codzienne techniki marketingowe w niecodziennej formie. Już dziś możesz skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo bądź odwiedzić nas w biurze w Poznaniu. Czekamy na Ciebie.

Przykładowe realizacje