BAJCAR – PEWNY PARTNER

Firma BAJCAR od 22 lat produkuje doskonałe wzorniczo okna i drzwi najwyższej jakości. Oprócz obecności i rozpoznawalności na rodzimym rynku, rozbudowuje międzynarodową działalność zgodnie z europejskimi standardami, dostarczając produkty m.in. do Niemiec, Szwecji, Belgii, Norwegii i Francji.

W swojej działalności stawia na najwyższą jakość produktów, innowacyjne technologie oraz doskonałą obsługę klienta. Wiedzę i umiejętności wykorzystuje do tworzenia rozwiązań zwiększających konkurencyjność produktów oraz kontrahentów.

Tak powstało motto firmy BAJCAR: INNOWACJA, DESIGN, PERFEKCJA.

Dzięki współpracy z firmą Bajcar mieliśmy przyjemność odświeżyć cały wizerunek firmy, zaczynając od nowego logotypu, a na różnego rodzaju materiałach promocyjnych kończąc. Nasza współpraca opiera się na tworzonej wspólnie strategii, mającej na celu zmianę sposobu postrzegania firmy poza granicami Polski oraz ugruntowanie jej pozycji na rodzimym rynku.

 

Firma Bajcar tworzy wzorniczo doskonałe produkty, spełniające najwyższe standardy i wysublimowane oczekiwania klientów polskich i zagranicznych.

Klienci z całej Europy już ich wybrali, dołącz do nich i Ty!