Druki wielkoformatowe

Efektowna reklama ma duży wpływ na zasięgi przedsiębiorstwa i zainteresowanie klientów daną firmą. Naszym Klientom oferujemy różnego rodzaju druki wielkoformatowe, takie jak billboardy, citylight oraz banery reklamowe, przyciągające uwagę wszystkich przechodniów oraz wpływające na wizerunek firmy.

Decydując się na tak widowiskową promocję swojego przedsiębiorstwa, przedstawiasz je w najlepszy sposób i pokazujesz szerszej publiczności korzyści płynące ze skorzystania z Twojej oferty. Co ważne, oferta druków wielkoformatowych obejmuje nie tylko ich projektowanie, ale także realizację oraz montaż. Już teraz, wielki plakat promujący Twoją markę, może widnieć przy trasie szybkiego ruchu, w dużych miastach lub dowolnym miejscu, w którym masz pewność, że przyciągnie uwagę potencjalnych klientów. Świetnie prezentują się podświetlane reklamy, które przykuwają wzrok o każdej porze zarówno w dzień, jak i w nocy. Oprócz interesującej koncepcji liczy się dla nas także wykonanie danej konstrukcji. Stawiamy zatem na najwyższą jakość materiałów, ich odporność na warunki atmosferyczne oraz intensywność kolorów nawet przy długoterminowej ekspozycji zewnętrznej.

Korzystamy z różnych technik poligraficznych, dzięki czemu zawsze możemy zaoferować indywidualne warunki współpracy oraz dostosować propozycję do oczekiwań i wymagań klienta. Rozpocznij współpracę z naszą agencją i stwórz niepowtarzalne reklamy, które zapewnią Ci rozpoznawalność w całym kraju, a nawet na świecie. Zapewniamy estetykę oraz przemyślaną kompozycję graficzną, która stworzy wyjątkową kreację Twojej marki. Przekonaj się sam!

Przykładowe realizacje